В Ірпені пройшов міський Фестиваль волейболу
image
12 Березня 2019, 14:09
Поділитися:

10 березня 2019 року закінчився ХІІ-й традиційний відкритий міський Фестиваль волейболу. Завершився він фінальними іграми чемпіонату Ірпінського регіону на Кубок тренера Г.М. Славінського.
Читайте також: В Ірпені пройде Чемпіонат світу з мотокросу 2019
В боротьбі за І місце в аматорській лізі зустрілися команди «Офіс ВПП» та волейбольний клуб «Шулявка». В напруженій боротьбі з рахунком 2:1 перемогу здобула команда податківців «Офіс ВПП». 2-гі – волейболісти ВК «Шулявка». ІІІ-тє місце у юнаків ірпінської ДЮСШ.

Напередодні визначились переможці чемпіонату серед команд І-го дивізіону. Чемпіоном цього року став волейбольний клуб «Престиж» (Президент клубу Євген Бридун, випускник ДЮСШ 80-х років). ІІ місце – волейбольний клуб «Ірпінь». ІІІ-тє – ВК «ПАЙП».
Кращим гравцем у своїх командах стали:

ВК «Престиж» – Андрій Лєвашов;
ВК «Ірпінь» – Роман Лещенко;
ВК «ПАЙП» – Сергій Михайлов;
команда «Легко» – Сергій Розмаїтий;
команда «Офіс ВПП» – Андрій Бочурін;
ВК «Шулявка» – Євген Білан;
ДЮСШ – Ілля Мелешко;
«ТЕМП» – Юлія Будинкевич;
«Красавчики» – Михайло Ковтун;
«ЕЙС» – Денис Дубас;
«Освіта» – Сергій Карпов;
«Гостомель» – Максим Кальбенко;
ВК «Чайка-1» – Лев Сироткін;
ВК «Чайка-2» – Артем Щербак.

Кращим гравцем чемпіонату визнано – Максима Гаврика (І дивізіон) та Олександра Панчука (аматорська ліга).
Переможці та призери нагороджені кубками та медалями, кращі гравці відзначені пам’ятними призерами від організаторів – Ірпінської ДЮСШ.
В організації чемпіонату слід відзначити голову волейбольного клубу «Ірпінь», випускника школи Ігоря Пінчука.

Крім змагань чемпіонату серед дорослих протягом місяця проведені 2 першості міста серед команд загальноосвітніх навчальних закладів – учні 6-7 та 9-11 класів, відкриті турніри за участю команд України серед хлопців та дівчат, товариські ігри.
І окрасою завершення Фестивалю волейболу стала зустріч між командами ветеранів та молоді. 2:1 на користь молодих волейболістів. Цей результат як знак того, що волейбол в ДЮСШ, в місті живе і розвивається.
  Директор ДЮСШ В. З. Тарасов
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новости Ірпеня

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА