В Ірпені підбили підсумки двомісячника з благоустрою

В Ірпені підбили підсумки двомісячника з благоустрою
15 Травня 2026, 14:33
Поділитися:

Два місяці тому в Ірпінській громаді стартував традиційний двомісячник з благоустрою. Про результати роботи розповів перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський.…

Source

Джерело: Містоінформ