В Ірпені на вулиці Соборній прокладають зливову каналізацію та новий водогін (відео)
14 Липня 2021, 13:34
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

В Ірпені на вулиці Соборній проводяться ремонтні роботи. І зараз вона перекрита для проїзду транспорту на ділянці від вулиці Тургенєвської до вулиці Садової.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Тут ніколи не було зливової каналізації – ми її прокладаємо на цьому відрізку, щоб не було калюж. З правої сторони, якщо рухатися в бік центру, буде нова парковка. Вона буде йти вздовж вулиці не ялинкою, як колись робилося, а буде поздовжня».

Водночас із прокладанням зливової каналізації тут міняють водогін. У цьому місці лежали ще старі чавунні труби, яким більше 40 років. Після того, як завершать усі ремонті роботи, на цьому відрізку прокладуть нове асфальтне покриття та новий тротуар.

Олександр Маркушин:
«І далі по вулиці Садовій до вулиці Української так само буде розширена паркувальна зона, буде нове дорожнє покриття. Ми плануємо повністю зробити ці два об’єкти до Дня Незалежності».

Варто зазначити, що всі роботи виконуються не за кошти міського бюджету, а за рахунок забудовників, які зводять нові об’єкти в цьому мікрорайоні.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
   Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА