В Ірпені на Київщині виділили 1,5 млн гривень на проектування стаціонарних укриттів

image
3 Серпня 2022, 12:43
Поділитися:

3 серпня 2022 г. 12:27

Вчора, 2 серпня, у Київській області на 22-й сесії Ірпінської міської ради ухвалили виділення 1,5 млн гривень на проектування стаціонарних укриттів. Також депутати підтримали Меморандум з UNICEF Ukraine, що спрямує допомогу закладам освіти громади.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Михайлини Скорик-Шкарівської на Facebook-сторінці.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“25 млн гривень допомоги з Київського обласного бюджету на матеріали для відбудови Ірпеня, 1,5 млн гривень на проектування стаціонарних укриттів, 113 тисяч 900 гривень на облаштування модульного містечка – такі підсумки сесії 2 серпня”, – повідомила Скорик-Шкарівська.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

До того ж нардепи підтримали Меморандум з UNICEF Ukraine – це допомога закладам освіти.

“Сесія була короткою, як і всі від час воєнного стану. В місті, 50% якого зруйновано, це крапля в морі. Але сподіваємося таки з цих крапель зібрати океан”, – зауважила Скорик-Шкарівська.

Зауважимо, згідно повідомлення Ірпінської міськради, з наступного тижня запускається робота по 5 бомбосховищам. Вони будуть вміщувати до 50 чоловік і розташовані в різних районах, біля паркових зон, багатоповерхових будинків.

Нагадаємо, Ірпінь у Київській області має стати містом-побратимом американського Маямі. Відповідне рішення про такі наміри депутати ухвалили 2 серпня на сесії міськради.

Читайте: Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Ірпені

Фото: facebook Михайлини Скорик

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона