В Ірпені можуть зʼявитися електричні пасажирські автобуси – Містоінформ

В Ірпені можуть зʼявитися електричні пасажирські автобуси – Містоінформ
22 Жовтня 2023, 21:15
Поділитися:

В рамках співпраці з Ірпенем Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ Ukraine розглядає можливість надати місту електричні пасажирські автобуси. Про це повідомив мер міста Олександр Маршкушин на своїй сторінці у фейсбуці.

«Розповів Даніелю про нагальну проблему з громадським транспортом в Ірпені. Він обіцяв, що GIZ Ukraine працюватиме над тим, щоб надати громаді електричні пасажирські автобуси», — розповів Маркушин.

Він також повідомив, що GIZ Ukraine відкриє проєктний офіс в Ірпені та надасть експертів, які навчатимуть наших спеціалістів подаватися на міжнародні гранти для розвитку громади та вигравати їх. Окрім цього, у GIZ думають, як забезпечити абсолютно всю соціальну інфраструктуру альтернативними джерелами живлення, а саме сонячними панелями.

Нагадаємо, раніше Ірпінь вже отримував підтримку від німецьких партнерів. Минулого року КП УЖКГ «Ірпінь» отримало навантажувач, генератори, бензопили та іншу важливу техніку та інструменти для ліквідації наслідків бойових дій. А цієї осені для КП «Ірпіньводоканал» надали сертифікат на 75 тисяч євро для закупівлі будматеріалів, інструментів для ремонту та самоскид із краном.

«Мене надихає, що благодійники завжди повертаються в Ірпінь та лише примножують свою допомогу. Це ознака того, що місто веде ефективну комунікацію з міжнародними партнерами! Дякую за довіру та працюємо разом далі!», — додав мер міста.

Джерело: Містоінформ