В Ірпені модернізують міську бібліотеку: що відомо

image
2 Березня 2024, 19:34
Поділитися:

Команда ліцеїстів ІЛІТ пройшла відбір на програму для молоді від дитячого фонду ООН (UNICEF) UPSHIFT, що є молодіжною освітньою програмою, яка реалізується у 38 країнах і спрямована на розвиток способу мислення, навичок та можливостей для молодих людей, які опинилися в несприятливих умовах через війну в Україні. 

Програма UPSHIFT реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.

Ідеєю команди ІЛІТ на чолі з ментором Оленою Вишківською, викладачкою фінансової грамотності, з лідером учнів Олександром Гулянським та у складі Кирила Кур’яти, Лізи Довганич і Анни Ковтун було отримання фінансування у розмірі 80 тисяч гривень для втілення ідеї – модернізації Ірпінської міської бібліотеки. 

Що зроблять?

Основною ідеєю проєкту є створення читального клубу, який в подальшому матиме доволі широкий функціонал для обміну інформацією, нетворкінгу та розвитку м’яких навичок на базі бібліотеки й, можливо, інших навчальних закладів. Найближчим часом у міської бібліотеки Ірпеня буде зручний сайт з каталогом книжок, особливо нових, які закуплять, попередньо опитавши молодь.

Команда Tebooks дуже молода та живе всього місяць, але це не заважає нам злагоджено працювати та повністю розуміти горизонт цілей і подій. Ми всі друзі, і в братерській, але працьовитій атмосфері ми прийшли в проєкт, а етапи відбору не стали для нас значною перешкодою. Основною ціллю для нас було формування проблеми, а більшість роботи ми проводили на буткемпі, – зазначив Олександр Гулянський.

Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua