В “Інтергал-Буд” діє акція на квартири зі знижкою до 7%

image
22 Листопада 2023, 11:09
Поділитися:

22 листопада 2023 г. 11:01

У компанії “Інтергал-Буд” з 16 листопада діє вигідна акція. За умовами акції можна придбати квартиру в одному з житлових комплексів забудовника зі знижкою до -7%.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби компанії.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“На помешкання у готових будинках, що введені в експлуатацію або знаходяться на високій стадії готовності, діє знижка 3%”, – йдеться у повідомленні.

Також знижка 5% діє на будинки, дата введення в експлуатацію яких запланована до кінця 1 кварталу 2024 року.

У компанії зауважили, що о найбільший дисконт у розмірі 7% розповсюджується на будинки, що будуються.

“Акційні умови поширюються на всі типи квартир, комерційну нерухомість та паркінги в усіх житлових комплексах та будинках, які у продажу, за умови повної оплати або при розтермінуванні до 3-х місяців з першим внеском від 40%. Пропозиція діятиме до 15 січня 2024 року включно”, – розповіли в компанії.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За більш детальною інформацією покупці можуть звернутися у відділи продажів проєктів або у центральний відділ продажів компанії, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8-Б, або зателефонувати за тел.: +380 (44) 232-92-41.

Нагадаємо, що будівельна компанія “Інтергал-Буд” повідомила, що будинку №11 житлового комплексу “Нивки-Парк” присвоєно поштову адресу. Будинок розташований неподалік від Берестейського проспекту та парку “Нивки” за адресою: вулиця Олеся Бердника, 1-Г.

Читайте: “Інтергал-Буд” приєднала ЖК “Озерний гай Гатне” до централізованої мережі водопостачання столиці

Фото: сайт компанії

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона