В Бучі розпочнуть будівництво ландшафтного парку козацького побуту
image
6 Жовтня 2020, 12:29
Поділитися:

6 октября 2020 г. 12:22

До кінця 2020 року в межах вулиць Шевченка та Тургенєва у місті Буча повинні розпочати будівництво ландшафтного парку козацького побуту. Виконувати роботи буде ТОВ “Бруковка” на замовлення місцевого КП “Бучазеленбуд”. За роботи підряднику заплатять 1,4 млн гривень.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 2 жовтня 2020 року комунальне підприємство “Бучазеленбуд” Бучанської міської ради (*) уклало договір з ТОВ “Бруковка” на будівництво ландшафтного парку козацького побуту в межах вулиць Шевченка та Тургенєва в Бучі Київської області. Ціна договору – 1,41 млн гривень.

ТОВ “Бруковка” до кінця жовтня 2020 року повинно виконати роботи з планування території, влаштувати доріжки з ФЕМ та встановити бордюри.

Нагадаємо, рішення про створення ландшафтного парку козацького побуту на сесії Бучанської міської ради було прийнято у 2006 році. На території парку, як відмічав президент Міжнародної академії козацтва Михайло Ямненко, планували створити музей козацької слави, церкву, упорядковані алеї героїв України – гетьманів, отаманів, козаків – та алею меценатів. Проте Михайло Ямненко ще у 2008 році нарікав, що бюрократична тяганина з документальним оформленням земельної ділянки затягує процес створення парку та реалізацію цих задумів.

в Телеграм

В червні 2020 року Бучанська міська рада анонсувала розгляд на своєму черговому засіданні затвердження кошторисної документації для будівництва ландшафтною парку козацького побуту. Інформації про те, чи була ця документація затверджена, у відкритому доступі знайти не вдалося.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Бруковка” зареєстровано в 2016 році. Статутний капітал – 10 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво доріг і автострад. Засновник – Олександр Крівомазов і Дмитро Федусів (директор).

За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Бруковка” уклало 4 угоди на 6 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільшим замовником є КП “Бучанське управління житлово-комунального господарства” Бучанської міської ради (дані Zакупівлі).

Раніше KV повідомляла, до кінця року у селищі Гостомель на Київщині повинні капітально відремонтувати тротуар вздовж річки Рокач. Відмітимо, на початку липня 2020 року селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко анонсував будівництво вздовж річки Рокач однойменного парку.

Читайте: В Гостомелі на Київщині капітально відремонтують тротуар вздовж річки Рокач

Директор КП “Бучазеленбуд” – Віктор Галущак. Бучанський міський голова – Анатолій Федорук.

* ТОВ “Бруковка” (код ЄДРПОУ: 41033273)

Фото: Кашалот

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА