В Броварах знижено тарифи на опалення та гарячу воду
image
14 Січня 2020, 16:53
Поділитися:

Як повідомили в КП «Броваритепловодоенергія», у зв’язку зі зміною ціни природного газу, тарифи на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води знижено.

«У будинках з лічильниками вартість 1 Гкал теплової енергії становитиме 1337,03 грн.,замість встановленої 1479,01 грн. Для будинків без лічильників вартість опалення 1 м² становитиме 24,29 грн, тоді як нормативний складає 35,01 грн/м², а з урахуванням температурного коефіцієнту – 28,87 грн.

Водночас, вартість 1 м³ гарячої води зменшиться в середньому на 22 грн», — повідомив начальник відділу збутуКП «Броваритепловодоенергія» Володимир Чипаченко.

Таким чином, в платіжках за грудень 2019 року слід очікувати зменшення ціни за вказані комунальні послуги на 75 – 240 грн. Точну суму перерахунку КП «Броваритепловодоенергія» обіцяє відобразити окремими рядками в платіжці за грудень, яку броварчани мають отримати в січні.

Читайте також:

З 16 січня вся реклама в Україні повинна бути виконана державною мовою

На Броварщині горить торф

В Україні збільшили розмір аліментів

Джерело: Новости Броварів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА