В Броварах посилили карантин | Новини
image
9 Вересня 2020, 16:31
Поділитися:

В зв’язку зі значним збільшенням динаміки захворювання мешканців міста на COVID-19, тимчасово, до 31 жовтня 2020 року, буде обмежено доступ до адміністративних будівель державних та комунальних закладів та установ.

«Скасувати, до 31 жовтня 2020 року проведення особистих прийомів міського голови, його заступників, секретаря ради та керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області. Взяти до відома, що громадяни можуть реалізувати право на звернення шляхом надсилання письмового звернення поштою, з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку або залишення письмового звернення у скриньках, розміщених біля центрального входу до адміністративних будівель», – йдеться у зверненні міського голови.

Повідомляється, що біля центрального входу до адміністративних будівель Броварської міської ради Київської області по вул. Гагаріна, 15 та на вул. Гагаріна, 18 будуть встановлені скриньки для письмових звернень громадян.

Броварська міська рада

Читайте також:

В Броварах 132 людини хворі на COVID-19

В садочку Броварів підтвердили коронавірус у виховательки

В Броварах вивозитимуть опале листя

Джерело: Новости Броварів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА