В Білій Церкві з 17-річною дівчиною провела розмову поліція
25 Травня 2021, 15:09
Поділитися:

побиття неповнолітньої біла церква, у білій церкві побили 13-річну дівчину

У Білій Церкві дві дівчини побили 13-річну школярку. Відео інциденту з’явилося на сторінці місцевого Telegram-каналу – Біла Церква – БЕЗ ТАБУ. І швидко поширилося в соціальних мережах.

За побиттям 13-річної дівчинки спостерігав цілий натовп, однак ніхто не зупинив того, що відбувалося.

Поліцейські Білоцерківщини встановлюють обставини бійки між неповнолітніми у місцевій лісосмузі.

Про бійку між підлітками поліція дізналась під час моніторингу інтернет-ресурсів. Подію зареєстрували у відповідних обліках та розпочали перевірку.

Встановлено, що 17-річна дівчина завдала ударів своїй 13-річній знайомій. За попередніми даними, причиною такої поведінки дівчат став виниклий напередодні конфлікт.

На даний час потерпіла з заявою до поліції не звернулась.

За інформацією БЕЗ ТАБУ, директор школи, в якій навчається 13-річна дівчинка, провів бесіду з матір’ю постраждалої. Поліцейські опитали старшу дівчину, яка пояснила свій вчинок образою молодшої в бік її батьків. Дівчина жалкує про такий вчинок і зрозуміла, що вчинила неправильно вже згодом.

Поліція звертається до батьків та осіб, які їх замінюють:

Недостатня увага до виховання дітей призводить до подібних наслідків, тому вкотре закликаємо, приділяйте дітям час, цікавтесь їхнім дозвіллям та роз’яснюйте загальноприйняті правила поведінки.

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА