!!! УВАГА !!!
image
1 Квітня 2021, 11:14
Поділитися:

З  1 квітня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги», змінюється порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера.

З 01.04.2021 року вищезазначені виплати органами Пенсійного фонду України будуть здійснюватися виключно через банківські установи. Відтак, при зверненні за отриманням допомоги на поховання або недоотриманої пенсії, до документів, що ідентифікують заявника та документів про смерть, в обов’язковому порядку надається довідка про реквізити банківського рахунку, відкритого на особу, що звернулася за отриманням послуги.

Відкрити рахунки на здійснення відповідних операцій можна в наступних банківських установах:

    ПАТ “ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ”

    ПАТ “РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ”

    ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

    ПАТ “ЮНЕКС-БАНК”

    ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”

    ПАТ “АЛЬФА-БАНК”

    ПАТ “ПУМБ”

    ПАТ “УКРСИББАНК”

    ПАТ АБ “УКРГАЗБАНК”

    ПАТ АБ “ПІВДЕННИЙ”

    ПАТ “КРЕДОБАНК”

    ПАТ “УКРЕКСІМБАНК УКРАЇНИ”

    ПАТ “ІДЕЯ БАНК”

    ПАТ “КБ “АКОРД”

    ПАТ “КРИСТАЛБАНК”

    ПАТ “ТАСКОМБАНК”

    ПАТ “КОМЕРЦІЙНИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ БАНК”

    ПАТ “ОТП БАНК”

ПАТ “ПІРЕС БАНКМКБДжерело: Офіційний веб-сайт Вишневої міської ради

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА