Усім будинкам Білої Церкви мають закупити генератори за рахунок міського бюджету, – нардеп Бабенко

image
16 Листопада 2022, 15:03
Поділитися:

16 листопада 2022 г. 14:50

Незважаючи на війну, Білоцерківській громаді вдалося перевиконати бюджет на 13%. Це близько 190 мільйонів гривень. Біла Церква спрямовує свій бюджет на облаштування дорожнього покриття, озеленення, ландшафти, тощо. Хоч могла б за зразком Києва та Львова прийняти програми, які дозволять за рахунок міського бюджету відшкодовувати придбання генераторних підстанцій.

Про цеKВ дізналася із відеозвернення народного депутата IX скликання по округу №90 (Біла Церква), голови обласної партії “Удар” в Київській області Миколи Бабенка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ми всі добре знаємо, що у зв’язку з тією війною і тією злочинною агресією, яка відбувається сьогодні по відношенню до країни, Україна втратила значну частину своєї економіки. В результаті міста України, їхні бюджети хронічно недофінансовані. Біла Церква, в свою чергу, навпаки, за 9 місяців поточного року перевиконала свій бюджет на 13% і бюджет складає 113% від запланованого. Перевиконання бюджету – близько 190 мільйонів гривень”, – говорить Бабенко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За словами нардепа, бюджет міста, перш за все, своїм переконанням завдячує захисникам 72 бригади, бригади зенітно-ракетного полку, які сплачують свої податки до місцевого бюджету громади.

“Мене продовжує дивувати, що маючи величезне перевиконання бюджету, маючи енергетичну кризу, Біла Церква спрямовує свій бюджет знову на облаштування дорожнього покриття, на озеленення, на укладення рулонних газонів напередодні зими, на укладання тротуарної плитки і на інші речі, пов’язані з благоустроєм. Але ми всі чудово сьогодні відчуваємо на собі, що кожні 4 години нам відключають електричну енергію.

І додав, що міста Львів та Київ вже прийняли програми, які дозволять за рахунок міського бюджету відшкодовувати придбання генераторних підстанцій, які виробляють електричну енергію в автономному режимі для багатоквартирних будинків.

“Виникає закономірне питання: чому Біла Церква, готуючись до зими, яку Україна за часів своєї незалежності ще не переживала, продовжує займатися благоустроєм? На найближчій сесії ми подаємо відповідно програму про закупівлю таких генераторів всім будинкам міста за рахунок міського. І закликаємо всіх зрозуміти, що на сьогоднішній день енергетична безпека, так само, як і взагалі безпека міста, є пріоритетними завданнями діяльності влади, а не благоустрій та інші питання”, – резюмував він.

Нагадаємо, як повідомляла раніще КВ, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування кримінального провадження за підозрою мера Білої Церкви Київської області Геннадія Дикого у зловживаннях на 8,7 млн грн.

Читайте: Біла Церква запасається дизельними генераторами

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона