Усі види будівельно-ремонтних робіт від компанії «Ремонт Клас»
27 Квітня 2021, 11:45
Поділитися:

Стереотип про те, що якісний ремонт – це довго і дорого, залишився у минулому. Сучасні технології дозволяють втілювати у життя будь-які ідеї, не витрачаючи при цьому ані зайвий час, ані «космічні» кошти. Для того, щоб кінцевий результат виправдав усі ваші очікування, необхідно лише одне: знайти професійних, досвідчених майстрів, які люблять свою роботу.

Саме такі фахівці працюють в компанії «Ремонт Клас». За більш ніж 8 років професійної діяльності вони заробили бездоганну репутацію, зарекомендувавши себе як серйозні спеціалісти, що виконують весь спектр ремонтно-будівельних робіт.

Послуги, що надаються фахівцями «Ремонт Клас»:

ремонт квартир під ключ;ремонт офісів під ключ;ремонт котеджів під ключ;електромонтажні роботи;монтаж гіпсокартону;ремонт стель;демонтажні роботи;зварювальні роботи;оздоблювальні, штукатурні роботи;роботи з сантехнікою;фасадні роботи;доставка куплених будматеріалів і вивіз будсміття.

Звернувшись до наших майстрів, ви отримаєте вирішення задачі будь-якої складності за демократичними цінами в Києві та Київській області. У будівництві та ремонтних роботах ми використовуємо сучасні методи і технології, які дозволяють скоротити терміни, покращити якість, а найголовніше – зменшити вартість виконаних робіт.

Телефонуйте: (066) 774 38 65; (063) 715 71 50.

Наш сайт

Джерело: Новини Броварів – головні і актуальні
новини сьогодні на 4594.com.ua

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА