Урок «Захист України» в школах триватиме весь день. Як змінять викладання предмета?

image
15 Травня 2024, 11:46
Поділитися:

Предмет «Захист України» трансформують. Із нового навчального року він буде проходити один раз на місяць, але триватиме увесь день. Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий у інтерв’ю «Громадському».

За його словами, нова освітня програма передбачає на цю дисципліну півтори години на тиждень, але вони будуть викладатись один раз на місяць, тобто 6 годин, протягом усього навчального дня. Освітня програма предмета вже повністю переписана, розроблена й методика викладання. Вивчатимуть предмет усі учні старшої школи — і дівчата, і хлопці.

Переоснащення кабінетів та навчання вчителів має розпочатись найближчим часом.

Дисципліна буде мати 6 модулів, серед яких домедична допомога, де є елементи тактичної медицини. Також вивчатимуть різноманітну інженерію, що передбачає, зокрема, навички управління безпілотними апаратами, радіозв’язок і різноманітні технології, пов’язані з військовим контекстом. А ще передбачили топографію і тактику: базові знання та навички.

«Захист України» викладатимуть педагоги, які займаються лише цією дисципліною і весь свій робочий час будуть завантажені винятково цим предметом.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама