Уряд спростив вступ іноземців до ЗСУ

Уряд спростив вступ іноземців до ЗСУ
16 Квітня 2025, 22:20
Поділитися:

Уряд дозволив залучення іноземців до військової служби за контрактом в Україні

Кабінет міністрів України на засіданні у вівторок затвердив постанову, яка передбачає офіційне залучення іноземців та осіб без громадянства до військової служби за контрактом.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко з фракції “Європейська солідарність”.

Згідно з документом, центри рекрутингу зможуть організовувати перевезення добровольців з-за кордону, а також забезпечувати їм проживання та харчування в Україні. Усі відповідні витрати покриватимуться за рахунок державного бюджету – з коштів Міністерства оборони, Національної гвардії або Держспецтрансслужби.

ВР дозволила іноземцям служити офіцерами в ЗСУ та Нацгвардії -  Korrespondent.net

Як повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України, також іноземці та особи без громадянства, які проходили службу у ЗСУ, НГУ або Державній спеціальній службі транспорту, зможуть отримати громадянство України навіть у разі служби менш ніж три роки – за умови наявності визначних заслуг перед державою або державного інтересу.

Процедура натуралізації передбачає подання декларації про відмову від іноземного громадянства, а також складання іспитів на знання Конституції, історії та української мови.

Інформує ukrrain.com

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві