Управління культури поповнить бібліотечний фонд Борисполя на 1325 книг

image
23 Жовтня 2023, 12:47
Поділитися:

Управління культури та інформаційної політики Бориспільської міської ради оголосило закупівлю книжок для поповнення бібліотечних фондів громади. Інформація про це розміщена на сайті державних закупівель Прозорро.

Відповідно до неї, управління планує придбати 602 художні (всього 197 найменувань) та 723 дитячі (всього 115 найменувань) книги. 

Серед переліку — як класики української та іноземної літератури, так і сучасні автори. Так, до списку авторів художніх книг, зокрема, увійшли Фредерік Бакман, Джоан Гарріс, Ханна Крістін, Елізабет Гілберт, Стівен Хокінг, Роальд Даль, Хуліо Кортасар, Стівен Кінг, Андрій Кокотюха, Сергій Осока, Андрій Курков, Люко Дашвар, Григір Тютюнник, Олександр Довженко та інші (див. Додаток 1).

Серед авторів дитячих книг — Всеволод Нестайко, Сашко Дерманський, Жуль Верн, Астрід Ліндгрен, Туве Янссон, Марк Твен, Ернест Сетон-Томпсон, Григір Тютюнник, Володимир Винниченко, Рей Бредбері, Джон Бойн та інші (див. Додаток 2).

Книги російських авторів у списку відсутні. Книги мають надійти до бібліотек до кінця поточного року. 

Оголошена сума закупівлі — 129 тис. 200 грн.

З повним переліком книг можна ознайомитися в Додатках 1 та 2. Списки книг взяті з тендерної документації. Орфографія та пунктуація в них збережені та не виправлялися редакцією. 

 

Деталі за посиланням:

https://zakupivli.pro/gov/tenders/UA-2023-10-20-008041-a

Список літератури 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама