“Укрзалізниця” звітує про завершення оновлення рухомого складу для кільця Kyiv City Express
5 Серпня 2022, 16:13
Поділитися:

5 серпня 2022 г. 16:05

Сьогодні, 5 серпня 2022 року, “Укрзалізниця” презентувала десятий оновлений електропоїзд, який буде використовуватись для пасажирських перевезень на маршруті Київської кільцевої електрички.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби АТ “Укрзалізниця”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зазначили в “Укрзалізниці”, відтепер пасажирів Київської кільцевої електрички будуть обслуговувати виключно поїзди, які пройшли модернізацію.

Згідно з повідомленням, цей рухомий склад — інклюзивний, призначений для зручного перевезення пасажирів з дітьми, людей з інвалідністю, велосипедистів, має зручні оновлені сидіння, в останніх моделях має зміни, впроваджені завдяки відгукам пасажирів. Наприклад, тримачі для велосипедів тепер обладнані спеціальними м’якими накладками.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Для нас було важливо з першого дня запуску кільцевої електрички покрити її повністю оновленими електропоїздами. Зараз презентуємо новий поїзд, який вийшов буквально сьогодні з ремонту. Ми хочемо дати людям розуміння, що Kyiv City Express — це стандарт якості. Це надійність — на кільці й на всіх подальших маршрутах. Це не точкові зміни, а системні. Зараз, коли люди повертаються в столицю з-за кордону, ми хочемо дати їм дійсно нову якість сервісу”, — зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін.

Нагадаємо, з 8 серпня “Укрзалізниця” призначає курсування низки приміських поїздів. Зокрема призначаються додаткові поїзди до Клавдієво та Немішаєво.

Читайте: “Укрзалізниця” призначає додаткові приміські поїзди на Київщині

Фото: “Укрзалізниця”.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона