“Укрзалізниця” презентувала медичний евакуаційний поїзд

image
15 Березня 2024, 13:49
Поділитися:

15 березня 2024 г. 13:45

“Укрзалізниця” разом ізМіністерством розвитку громад, територій таінфраструктури України, Міністерством оборони України, Командуванням Медичних сил вперше продемонстрували медичний евакуаційний поїзд для перевезення поранених військовослужбовців.Сьогодні загальна кількість вагонів, задіяних у медичній евакуації в Україні, становить 62 одиниці.

Про це, як стало відомо KВ,повідомилив“Укрзалізниці”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Перший медичний вагон, який не має аналогів у світі, було створено на початку березня 2022 року. Тоді не існувало жодних креслень та технічної документації, але була велика потреба в таких вагонах. Залізничники й медики за 4 дні переобладнали перший такий вагон. Сьогодні ж загальна кількість вагонів, задіяних у медичній евакуації в Україні, становить 62 одиниці”, – зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що починаючи з березня 2022 р. медичні вагони поступово ставали більш комплексними, оснащувалися обладнанням нового покоління.

“Всі вагони завдяки живленню від генератора повністю автономні й оснащені апаратами штучної вентиляції легень, переливання крові, кардіомоніторами, аспіраторами, іншою медтехнікою. Є навіть вагони-реанімації з кисневими станціями, у деяких вагонах у найбільш критичних випадках є можливість проводити оперативне втручання під час руху поїзда”, – йдеться у повідомленні.

До кінця 2024 року залізничники переобладнають ще 8 вагонів для потреб медичної евакуації та порятунку життів українських захисників.

Читайте:“Укрзалізниця” призупинила продаж квитків на прямий потяг з Києва до Відня через продаж онлайн-квитків до Австрії та Угорщини

Фото: УЗ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона