“Укрзалізниця” додала нові рейси з жіночими купе

image
25 Жовтня 2023, 12:56
Поділитися:

25 жовтня 2023 г. 12:44

“Укрзалізниця” масштабує пілотний проект жіночих купе у пасажирських поїздах, які з 15 листопада додають ще до 4 рейсів. З початку старту проекту, квитки до таких купе придбали 25 тис. жінок.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби “Укрзалізниці”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як йдеться в повідомленні, “Укрзалізниця” додала жіночі купе в 4 поїзди:

№17/18 Харків – Ужгород;

№29/30 Київ – Ужгород;

№3/4 Запоріжжя – Ужгород;

№26/236 Одеса – Рахів.

Жіночі купе стануть доступні вже з 15 листопада.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Купити квитки у жіночі купе можна буде у застосунку Укрзалізниці з 27 жовтня. Глибина продажу 20 діб. Як і раніше, місця відповідно маркуватимуться в застосунку, а посадка до таких купе буде відкрита тільки жінкам та дітям до 5 років включно. Вартість проїзду в жіночих купе не відрізняється від стандартної у вагонах аналогічного класу того ж поїзда”, – зазначили в “Укрзалізниці”.

Як повідомив голова правління “Укрзалізниці” Євген Лященко, що в середньому жіночі купе заповнюються на 93%, а за 4 місяці на них було продано 25 тис. квитків.

“Тому, як і обіцяли, збільшуємо кількість поїздів, де буде доступна ця послуга. Обирали “довгі” рейси, де подорожує багато жінок із дітьми, а також підключили до проекту нові напрямки: Одесу, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Рахів”, – зазначив Лященко.

Також у поїздах впроваджують систему відеонагляду.

Нагадаємо, в червні “Укрзалізниця” відкрила продаж квитків на поїзди з доступними жіночими купе. Під час пілотного періоду купе для жінок будуть доступні на деяких рейсах далекого сполучення, за якими зареєстровано рекордну кількість конфліктних випадків. Продаж квитків на них відбуватиметься виключно у мобільному застосунку української залізниці.

Читайте: В “Укрзалізниці” стартував продаж квитків до жіночих купе в пілотному режимі

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона