“Укрпошта” завтра відкриває відділення в Бучі та Бородянці на Київщині
28 Квітня 2022, 13:06
Поділитися:

28 квітня 2022 г. 12:51

Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський анонсував відкриття поштових відділень в Бучі та Бородянці.

Про це KВ стало відомо з повідомлення Ігоря Смілянського у Telegram.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Генеральний директор “Укрпошти” заявив, що вже завтра, 29 квітня, поштові відділення будуть відкриті в Бучі да Бородянці.

Також Ігор Смілянський зазначив, що для нього найважчим питанням є робота на тимчасово окупованих територіях.

“Чому найважчому? Перш за все тому, що на цихтериторіяхпрацюють наші працівники, і кожне моє необережне слово, пост або фото може призвести до дуже важких наслідків. По друге – перемовини. Як виявилось їх доволі важко вести, коли всередині тебе згадки про загиблих колег, Бучу та дівчинки з моєї рідної Одеси. Але це потрібно робити, потрібно, заради тих десятків тисяч пенсіонерів, наших громадян, які внаслідок цих перемовин отримують від України пенсії та мають можливість придбати продукти. Тому ми будемо продовжувати це робити і сьогодні, і завтра і до повного звільнення цихтериторій, коли в мене з’явиться можливість особисто приїхати та подякувати нашим працівникам за сталеву витримку, за їх сміливість ну а я поверну собі можливість бути самим собою в комунікаціях. Ні принаймні я сподіваюсь на це”, – розповів гендиректор “Укрпошти”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, “Укрпошта” вирішила продовжити випуск поштових марок, присвячених війні проти окупаційних російських військ. Наступну марку буде презентовано вже у травні.

Читайте: “Укрпошта” анонсувала новий випуск марок про “русскій воєнний корабль”

Фото: censor.net

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона