Українців попереджають про фейковий чат-бот Є-підтримки
12 Травня 2022, 15:06
Поділитися:

12 травня 2022 г. 15:02

Держслужба спеціального зв’язку та захисту інформації попереджає про поширення в мережі дезінформації з фейковим чат-ботом “Є-підтримки”. Шахраї розсилають фейковий чат-бот, посилаючись на Центр протидії дезінформації (ЦПД) при Раді національної безпеки і оборони (РНБО).

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Держспецзв’язку.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“В мережі поширюється дезінформація із таким текстом: “УВАГА! Центр протидії дезінформації при РНБО України роз’яснює, за якими напрямками, згідно рішення Уряду, вимушені переселенці можуть отримати державну допомогу. Далі йде посилання на імітований чат-бот, який веде на фейкову сторінку “ПриватБанку ”, – попередили у відомстві.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Держслужба з посиланням на ЦПД зазначає, що у всіх повідомленнях про виплати Центр не давав посилання на жоден чат-бот, наголошуючи, що виплати здійснюватимуться лише через програму “Дія”.

“В свою чергу “Дія” немає Telegram-ботів “Epitrumka_bot””, – підкреслили у Держспецзв’язку.

Нагадаємо, Держслужба спеціального зв’язку та захисту інформації попереджає про створення фейкових сайтів, схожих на сайт Міністерства внутрішніх справ України (МВС). На підроблених ресурсах шахраї під виглядом перевірки посвідчення водія проводять незаконний збір даних про серію та номер посвідчень.

Читайте: Повідомляйте про зрадників і мародерів – СБУ запустила 2 нових чат-бота у Телеграм

Фото: Держспецзв’язку

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона