Українці замовили на обмін уже понад 300 тисяч енергоощадних ламп через Дію, – Шмигаль

image
1 Лютого 2023, 14:10
Поділитися:

1 лютого 2023 г. 14:01

Вчора, 30 січня, в Україні стартувала масштабна програма обміну старих ламп розжарювання на LED-лампи. Програма обміну передбачає, що українці можуть обміняти у відділеннях “Укрпошти” 5 старих лампочок розжарювання на нові LED-лампи.

Про це KВстало відомо з повідомлення на Урядовому порталі.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 31 січня, в Україні стартувала масштабна програма обміну старих ламп розжарювання на LED-лампи. За його словами наразі закуплено 30 млн LED-ламп та ще 5 млн очікується від Франції.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Попередню заявку на обмін можна подати через Дію або просто обміняти старі лампи на нові у відділеннях Укрпошти. Українці замовили на обмін уже понад 300 тисяч енергоощадних ламп через Дію. Тому ми впевнені, що програма буде успішною”, – зазначив Шмигаль.

В Кабміні нагадують, що програма обміну старих ламп розжарювання на LED була ініційована Президентом Володимиром Зеленським та отримала підтримку в Європейському Союзі. Шмигаль подякував партнерам за сприяння в реалізації програми.

Нагадаємо, в грудні 2022 року повідомлялося, що Уряд хоче коштом ЄС поміняти українцям старі лампи розжарювання на нові, енергозберігаючі. Початок програми безкоштовного обміну ламп розжарювання на нові LED-лампи обсягом до п’яти ламп на людину було заплановано на 1 січня 2023 року.

Читайте: Від 30 січня можна обміняти п’ять старих ламп розжарювання на стільки ж енергозберігаючих LED-лампочок

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона