Українці можуть сплачувати штраф за адмінпорушення через “Дію”

image
3 Листопада 2023, 14:51
Поділитися:

3 листопада 2023 г. 14:45

Відтепер українці можуть сплачувати адміністративні штрафи онлайн через застосунок “Дія”. Відповідна функція з’явилася у меню “Послуги”.

Про це KВ стало відомо з урядового сайту застосунку “Дія”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“До адмінпорушень належать дрібне хуліганство, несвоєчасна сплата податків, порушення громадського спокою, правил дорожнього руху чи правил торгівлі”, – нагадують громадянам на сайті “Дії”.

Сплачувати адміністративні штрафи тепер можна у декілька кліків. Достатньо бути авторизованим у застосунку, перейти до розділу “Послуги”, вибрати “Штрафи” та натиснути “Судові штрафи”.

Також розробники застосунку передбачили інший шлях, щоб сплатити штраф. Для цього потрібно відкрити розділ “Послуги” та перейти до “Судових справ”. Користувачу лише потрібно обрати конкретне судове рішення та натиснути опцію “Сплатити штраф”. Квитанція автоматично надсилається до суду, який закриє справу після того, як будуть зараховані кошти.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Представлена нова опція розроблена за підтримки Мінцифри разом з Державною судовою адміністрацією України, ДП “Центр судових сервісів” та ДП “Інформаційні судові системи”.

Раніше KВ повідомляла про запровадження нових податків на землю для закріпачення власників землі.

Читайте:У “Дії” стала доступна карта Пунктів незламності

Фото: з офіційного сайту застосунку “Дія”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона