Українські учні безкоштовно навчатимуться за допомогою штучного інтелекту, VR-технологій і не тільки: деталі

image
28 Травня 2024, 16:35
Поділитися:

ЮНІСЕФ спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та за сприяння МОН відкрили в Україні шістнадцять Цифрових Освітніх Центрів.

Повномасштабна війна в Україні вплинула на всі сфери життя, у тому числі й освітню: зруйновані заклади освіти, стрес дітей, їхніх батьків, опікунів та вчителів, неможливість навчатись у безпечних та комфортних умовах через постійні повітряні тривоги та періодичні відключення світла – все це стало реальністю після 24 лютого 2022 року та увійшло до нашого життя.

Українські учні навчатимуться за допомогою Штучного інтелекту, VR-технологій і не тільки

Для надання доступу до освіти в умовах війни Міністерство освіти і науки України разом із міжнародними партнерами розбудовують мережу Цифрових Освітніх Центрів (DLC).

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціація інноваційної та цифрової освіти вже відкрили шістнадцять Цифрових Освітніх Центрів (DLC) у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

Українські учні навчатимуться за допомогою Штучного інтелекту, VR-технологій і не тільки

Українські учні навчатимуться за допомогою Штучного інтелекту, VR-технологій і не тільки

Головне завдання центрів – забезпечення навчання 16 000 школярів, які не мають повноцінного доступу до офлайн навчання у прифронтових та деокупованих громадах.

У Цифрових Освітніх Центрах учні зможуть безплатно:

● за допомогою Штучного Інтелекту визначити, які предмети та теми зі шкільної програми їм потрібно надолужити;

● навчатись за допомогою інтерактивних кейсових уроків;

● проходити практичні та лабораторні роботи, використовуючи технології віртуальної (VR) та доповненої (AR) реальності;

● отримувати індивідуальні консультації (надолужувати освітні втрати) через спеціальний застосунок (так звана Убер-Школа);

● набувати навички, що мають найбільший попит у XXI столітті, завдяки “Урокам для успішного життя”;

● розважатись з користю зі спеціальною освітньою програмою “Minecraft”;

● визначити свій рівень володіння та опанувати українську та англійську мови;

● отримати психоемоційну підтримку;

● сформувати Паспорт Здібностей до 1 000+ сучасних професій за допомогою сертифікованого профорієнтаційного адаптивного тестування, визначити професію своєї мрії та побудувати індивідуальну траєкторію подальшого навчання та кар’єри.

“Мета Цифрових Освітніх Центрів – забезпечення безперервного навчання дітей та підлітків, надолуження освітніх втрат, надання можливості брати участь у заходах неформальної освіти, психоемоційна підтримка дітей і підлітків, їхніх батьків та вчителів, надання можливостей для соціалізації та взаємодії, а також підвищення професійних компетентностей учителів. Пріоритет надано деокупованим територіям та громадам, які наближені до бойових дій”, – сказав заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків.

Досі не підписані на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua”? Скоріше долучайтесь, щоб завжди бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua