“Українська команда” закликає Кабмін скасувати постанову щодо введення гумдопомоги

image
28 Листопада 2023, 19:59
Поділитися:

28 листопада 2023 г. 19:01

Волонтерський штаб “Українська команда” звернувся до Кабінету міністрів з вимогою скасувати постанову №953, якою вводиться новий порядок пропуску через кордон та розподілу гуманітарної допомоги.

Про це, як стало відомо KВ, повідомляє”Українська команда”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За словами волонтерів, цей порядок унеможливить постачання гумдопомоги для військових та переселенців, заявляють волонтери.

“Вимагаємо від Кабінету міністрів не відтермінувати, а скасувати постанову №953 від 5 вересня 2023 року “Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану”. Цей документ унеможливлює отримання гуманітарної допомоги від іноземних партнерів і спричинить колапс волонтерської діяльності. Кожен пункт цього порядку – це чергове коло бюрократичного пекла, які тепер доведеться долати усім волонтерам України”, – йдеться у зверненні “Української команди”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Після введення в дію нового “Порядку пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану” мільйони простих українців та військових будуть позбавлені необхідної вчасної допомоги, наголошують у волонтерському штабі.

Читайте: “Зекономив у чорну п’ятницю? Задонать!” – “Українськакоманда” закликає долучитися до збору на хотпаки для військових

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона