“Українська команда” привезла дрони захисникам на південному напрямку та передала легендарному генералу Марченку, – Артур Палатний

“Українська команда” привезла дрони захисникам на південному напрямку та передала легендарному генералу Марченку, – Артур Палатний
6 Лютого 2024, 19:45
Поділитися:

6 лютого 2024 г. 19:43

Волонтерський штаб “Українська команда” доставили захисникам на південному напрямку FPV-дрони та обігрівчі набори. Цю допомогу для бійців волонтери передали командиру зведеного загону груп безпілотних літальних апаратів ОУВ “Херсон” генерал-майору Дмитру Марченку.

Про це KВ стало відомо з повідомлення керівника Волонтерського штабу “Українська команда” Артура Палатного на сторінці в соцмережі Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Привезли нашим захисникам на південному напрямку необхідні речі: 50 FPV-дронів, наземну станцію керування безпілотниками та півтори тисячі обігрівчих наборів. Передали цю допомогу легендарному командиру зведеного загону груп безпілотних літальних апаратів ОУВ “Херсон” генерал-майору Дмитру Марченку, а в народі – кіборгу “Марчелло”, – повідомив керівник “Української команди” Артур Палатний.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він зазначив, що генерал Марченко разом із військовослужбовцями не пустили ворога в Миколаїв, зупинили окупантів на шляху до Одеси, а зараз звільняють від орків Херсонську область.

“Сьогодні південний напрямок – один з найгарячіших, найскладніших і найважливіших. Захисники дякують за дрони і запевняють, що ці “пташки” будуть ефективно нищити ворога”, – наголосив Палатний.

Читайте: “Українська команда” забезпечила обігрівчими наборами підрозділ 57 бригади “Хорт” – Артур Палатний

Фото: скріншот відео

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона