“Українська команда” привезла дрони-камікадзе на передову для батальйонів “Карпатська Січ” та “Свобода”, – Палатний

image
4 Грудня 2023, 19:43
Поділитися:

4 грудня 2023 г. 19:01

Керівник “Української команди” зазначив, що бійці “Карпатської Січі” захищали Київ, звільняли Київщину та Харківщину, а зараз перемістилися на інший гарячий напрямок.Волонтери “Української команди” побували на передових позиціях наших захисників на Лиманському та Бахмутському напрямках і привезли бійцям дрони-камікадзе та інші необхідні речі.

Про це, як стало відомо KВ,повідомиву Facebook керівник “Української команди” Артур Палатний.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Щойно повернулися зі сходу України. Побували на передових позиціях наших бійців на Лиманському та Бахмутському напрямках. Привезли дуже потрібні дрони-камікадзе та станції керування безпілотниками добровольчому стрілецькому батальйону “Карпатська Січ” імені Олега Куцина. Ще одну партію дронів та станцію керування привезли на позиції легендарного батальйону “Свобода” Нацгвардії. Також привезли “свободівцям” автомобіль багі, який допоможе їм долати бездоріжжя”, – заявив Артур Палатний.

Керівник “Української команди” зазначив, що бійці “Карпатської Січі” захищали Київ, звільняли Київщину та Харківщину, а зараз перемістилися на інший гарячий напрямок.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він також додав, що заступником командира батальйону “Свобода” служить заступник голови КМДА Андрій Крищенко.

“Дякую всім бійцям за їхню мужність і щоденний героїзм! Разом обов’язково переможемо! Вже перемагаємо! Слава Україні!” – наголосив Артур Палатний.

Раніше повідомлялося, що “Українська команда” передасть різним військовим підрозділом на передову майже 300 ударних безпілотників та 10 наземних станцій управління дронами.

Читайте:“Українська команда” передала ще одну партію дронів-камікадзе 144-й бригаді, яка відправляється на передову, — АртурПалатний

Фото: соцмережі

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона