Україні вдалося повернути тіла ще 64 полеглих захисників “Азовсталі”
14 Червня 2022, 17:27
Поділитися:

14 червня 2022 г. 17:18

В результаті чергової операції з обміну тілами Україні вдалося повернути 64 полеглих захисників Маріуполя. Операція з обміну відбулася у Запорізькій області.

Про це KВдізналася з повідомлення Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

“В Запорізькій області відбулася чергова операція з обміну тілами загиблих військовослужбовців. Україна повернула тіла 64 героїчних оборонців “Азовсталі” для гідного їх поховання”, – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Відмічається, що домовленості щодо обміну тілами було досягнуто в результаті переговорів за участі Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олега Котенка. Операція проводилась за співпраці Мінреінтеграції, ГУР МОУ, СБУ, ГШ ЗСУ та інших силових структур України.

У відомстві зазначили, що процес повернення тіл загиблих українських армійців триває. Він відбувається відповідно до норм Женевської конвенції.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, 6 червня стало відомо, що Україна отримала від росії перші 160 тіл загиблих на території металургійного комбінату “Азовсталь” бійців ЗСУ. Кілька десятків тіл доставили до столиці. 8 червня повідомлялося, що на лінії фронту в Запорізькій області відбувся ще один обмін тілами загиблих військових між Україною та росією, який пройшов за формулою “50 на 50”.

Читайте: Між Україною та росією відбувся обмін тілами полеглих військових за формулою “50 на 50”

Також нагадаємо, що у російському полоні перебувають більше ніж 2,5 тисячі українських бійців з “Азовсталі”. Їх визволенням займається Головне управління розвідки Міноборони.

Читайте: Більше ніж 2,5 тисячі українських бійців з “Азовсталі” перебувають у російському полоні

Фото: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона