Україна повернула додому ще дев’ятьох дітей

image
8 Вересня 2023, 14:29
Поділитися:

8 вересня 2023 г. 14:24

У п’ятницю, 8 вересня, стало відомо що Україні вдалося повернути додому ще дев’ятьох дітей. Серед них юні українці, яких утримували на тимчасово окупованих територіях та хлопець, якого росіяни ув’язнили.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні уповноваженого ВР з прав людини Дмитра Лубінця.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Україні вдалося повернути додому 9 українських дітей! Історії цих дітей вражають. Я неодноразово наголошував, що кожне повернення – як спецоперація. Адже долі дітей різні, але кожному з них довелося пройти через випробування”, – повідомив Лубінець.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він розповів, що двоє діток довгий час перебували на тимчасово окупованих територіях, і тепер, нарешті, вдалося повернути їх батькам.

“Також нам вдалося повернути на Батьківщину хлопця, якого росіяни звинуватили у підриві моста, місяць тримали у в’язниці та допитували. Він пройшов всі кола пекла, зокрема й фільтрацію. Але тепер він з мамою, в Україні”, – заявив Лубінець.

Він додав, що з безпекових міркувань, Офіс уповноваженого не може розголошувати багато деталей повернення.

Нагадаємо, 2 серпня 2023 року в Україну повернули 10 дітей, яких після початку повномасштабної війни окупанти незаконно вивезли до рф. 25 серпня Україні вдалося повернути ще 11 неповнолітніх дітей з росії та тимчасово окупованих територій. На той час в рамках рятувальних місій в Україну вже повернули 161 дитину.

Читайте: Україна повернула 11 дітей з тимчасово окупованих територій та рф (відео)

Фото: Телеграм Дмитра Лубінця

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона