Україна отримала 1,34 млрд доларів від Світового банку на підтримку соціальної сфери

image
25 Грудня 2023, 13:52
Поділитися:

25 грудня 2023 г. 13:45

Україна отримала 1,34 млрд доларів в рамках проєкту Світового банку “Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні” (PEACE in Ukraine). Це вже Шосте додаткове фінансування для України у рамках даного проєкту.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні “Урядового порталу” з посиланням на Міністерство фінансів України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Фінансування складається з позики Світового банку у розмірі 1,086 млрд доларів, які надійшли через Цільовий фонд з надання необхідної кредитної підтримки Україні (ADVANCE Ukraine) під гарантії Уряду Японії”, – наголосили у Міністерстві фінансів України.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначається у повідомленні, Шосте додаткове фінансування проєкту PEACE in Ukraine містить також грантову складову, а саме:

190 млн доларів від Норвегії через Цільовий фонд підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF);

50 млн доларів від Уряду Сполучених Штатів Америки;

20 млн доларів від Уряду Швейцарії.

“Кошти будуть спрямовані на часткову компенсацію видатків держбюджету України, не пов’язаних зі сферою безпеки та оборони, зокрема на пенсійні виплати та виплати працівникам Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС)”, – підкреслили у пресслужбі Міністерства фінансів.

Раніше KВ повідомила, що президент США Джо Байден підписав транш у розмірі 200 мільйонів доларів для Міністерства оборони України. У військову допомогу входять боєприпаси для HIMARS, протирадіаційні ракети HARMs та багато іншого.

Читайте: США ухвалили військовий пакет на 200 млн долларів допомоги Україні

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона