Україна не встигне отримати американські танки “Абрамс” до весняного наступу ЗСУ, – Нуланд

image
26 Січня 2023, 20:51
Поділитися:

26 січня 2023 г. 20:45

Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд каже, що Сполучені Штати не зможуть доставити в Україну обіцяні танки Abrams до весняного наступу, і на це є об’єктивні причини.

Про цеKВ стало відомо зі слів Вікторії Нуланд, сказаних під час слухань в американському Конгресі (Нуланд цитує РБК-Україна).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Abrams, як ви знаєте, дуже складні танки. Вони вимагають серйозної підготовки. Навіть якщо ми затвердили їх передачу вчора, потрібен деякий час, щоб доставити їх на поле бою. Це не та (техніка – KВ), яка з’явиться до весняного наступу”, – сказала Нуланд.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

При цьому сенатор-республіканець Джим Ріш уточнив у неї – чому танки не вирішили передати раніше, щоб Україна могла ними скористатися під час весняного наступу.

“На кожному етапі ми дивилися, що потрібно українцям, що вони просили. Восени був період, коли вони захоплювали на полі бою величезну кількість російських танків, які вони змогли успішно використати під час наступів у районі Херсона та Харкова, але тепер їм потрібно більше. Ми відгукнулися”, – відповіла Нуланд.

Як відомо, учора стало відомо, що Білий дім таки вирішив підтримати Україну своїми головними танками. Відправка в Україну 31 танка M1 Abrams може стати значним поштовхом для планів Києва відвоювати окуповані росією території.

Також учора уряд Німеччини ухвалив рішення про надання Збройним силам України основних бойових танків “Леопард-2”. Прийнято рішення про передачу 14 танків. Також танки “Леопард-2” для ЗСУ передадуть інші європейські країни. В уряді Німеччини заявили, що мета – швидко зібрати для України два танкові батальйони.

Читайте: Уряд Німеччини ухвалив рішення про надання Збройним силам України танків “Леопард-2”

Фото: Getty Images / РБК-Україна

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона