“Україна єдина, бо сильна. Сильна, бо єдина”, – президент привітав українців з Днем Соборності (відео)

image
22 Січня 2023, 11:34
Поділитися:

22 січня 2023 г. 11:30

Президент Володимир Зеленський 22 січня, у День Соборності України, опублікував звернення до українського народу.

Про це, як передає KВ йдеться у зверненні президента Володимира Зеленського, опублікованому на офіційній сторінці ОП.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. Ця історична подія передала наступним поколінням українців дві мудрості. Якщо не припиняти боротьбу, рано чи пізно єдину й незалежну державу буде відновлено. Якщо не досягти справжньої єдності, незалежність буде втрачено. Ми завжди знали про першу мудрість. А 24 лютого довели, що засвоїли другу. Це стало новим відродженням нашої соборності України. І це не лише об’єднання двох берегів. Це єдність мільйонів людей. Це єдність усіх наших земель. Усіх наших регіонів. Де всі – один за одного. Кожен регіон захищає кожен регіон”, – зазначив Зеленський.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Президент впевнений, що у кожного з українців більше немає чужих міст, сіл, вулиць. Кожне місто – рідне. Кожне село – рідне. Кожна вулиця – рідна.

“І бійці з Києва, Львова, Кривого Рогу, Житомира, Луганська та багатьох інших міст б’ються за Маріуполь, Куп’янськ та Ізюм. А бійці з Ізюма, Куп’янська й Маріуполя та багатьох інших міст б’ються за Авдіївку, Бахмут і Соледар”, – зауважив Зеленський.

Президент у зверненні згадав історичні регіони україни, міста та визначні історичні постаті.

Нагадаємо, 22 січня Київ відзначить День Соборності України – день, коли 105 років тому Українська Народна Республіка проголосила свою незалежність та Акт Злуки українських земель, щоб бути самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу.

Читайте: До Дня Соборності України у столичних закладах культури відбудеться низка заходів

Фото: ОП

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона