Учні ліцею з Макарівської громади взяли участь у лісівничому заході “Forest-LAB”

image
16 Жовтня 2023, 10:35
Поділитися:

На Київщині відбувся лісівничий захід «Forest-LAB: бережемо, відновлюємо, пропагуємо!». У івенті взяли участь учні Комарівського ліцею з Макарівської громади.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV”.

В рамках обласного етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв, “Forest-LAB” зібрав кращих представників шкільних лісництв, які презентували результати своєї природоохоронної роботи.

Захід було організовано КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за сприяння Столичного лісового офісу ДП «Ліси України», на базі НУБІП/NULES.

Учасники конкурсу вразили інноваційними та прогресивними ідеями у своїх науково-дослідницьких розробках, що насамперед вирізнялися оригінальністю підходу. Школярі розповіли про свою діяльність з озеленення й догляду за насадженнями, створення розсадників, участь у лісовідновних роботах, реалізації соціальних проектів та інших ініціатив, що будуть використані у роботі лісового господарства Київщини.

Також захід став чудовою нагодою обмінятися досвідом між юними лісівниками, поспілкуватися з фахівцями лісової галузі та поділитися успіхами своєї роботи. Організатори наголошують, що рух учнівських лісництв активно набирає обертів протягом останніх років, сприяючи вихованню екологічно свідомої молоді.

У підсумку зльоту лісництв учні відвідали Ботанічний сад НУБіП, де відбулося підбиття підсумків та нагородження грамотами та цінними подарунками.

Раніше ІА “MKV” повідомляло, що у Макарівській громаді вдбувся спортивно-оздоровчий захід «Спортивна родина – здорова країна».

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!Джерело