Учні Ірпінської школи мистецтв стали лауреатами міжнародних конкурсів

image
29 Грудня 2020, 10:31
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Вихованці Ірпінської дитячої музичної школи ім. Михайла Вериківського стали лауреатами відразу трьох міжнародних конкурсів. Про це повідомили в навчальному закладі.

Лауреатство першого ступеня здобула на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Wonder fest Georgia – Christmas Star» 8-річна гітаристка Вероніка Даньшина, яка навчається в класі викладачки Яни Кравченко.

Перші премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник» вибороли учні школи, які опановують спеціалізоване фортепіано: Неонілія Кириловська (13 років), Павло Гінтов (10 років), Юлія Ульянченко, Лана Дериглазова, Марія Богуш (9 років) і Кіра Лісіціна (8 років) – вихованці Надії Скрипчак, Любові Цуприк та Ірини Шапкіної.

Кіра Лісіціна також посіла друге місце на V Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Soloviov Art». Диплом лауретата другого ступеня на цьому фестивалі здобув 12-річний піаніст Микола Кривуля (клас викладачки Наталії Манівої).  

Нагадаємо, нещодавно ансамбль бандуристок «Кобзарятка» з Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. Михайла Вериківського переміг у двох всеукраїнських мистецьких змаганнях: завоював перші премії на І Відкритому дистанційному виконавському конкурсі «Український Ренесанс» та на Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі «Барви Полтави».Джерело: ITV