Учні ІЛІТ говорили про життєвий вибір із письменницею й журналісткою Оленою Пшеничною (відео)

image
25 Квітня 2024, 20:29
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Олена Пшенична, журналістка, письменниця:

«Про що твоя робота? Яку користь вона несе? Чим ти можеш бути кориснішою, ніж зараз?».

Ці питання регулярно ставить собі українська журналістка, сценаристка, громадська діячка, а віднедавна ще й письменниця Олена Пшенична.

Про важливість вибору у житті, непрості рішення та випробування Пшенична розповіла з власного досвіду учням Ірпінського ліцею інноваційних технологій. Використовуючи молодіжні сленги, у футболці «душніла» гостя швидко зацікавила учнів.

«Я хочу поради як від письменниці до письменниці майбутньої. Я теж пишу твори».

Нещодавно світ побачив дебютний роман Пшеничної «Там, де заходить сонце». Гостя охоче ділилася досвідом написання книг і давала професійні поради, як журналістка.

Дмитро Гайдабас, учень Ірпінського ліцею інноваційних технологій:

«Дуже цікавий у неї шлях до своєї кар’єри. І гарно вона розказала як робити і що саме вона робила для того, щоб все у неї вийшло».

Олена Пшенична зазначила, що зустріч із молоддю в ІЛІТ стала для нею першою від початку повномасштабної війни. Результатом вона задоволена.

Олена Пшенична, журналістка, письменниця:

«Я знаю, як мама підлітка, наскільки скептичні вони бувають. Це, певно, найважча аудиторія, щоб її розхитати емоційно та впіймати спільний вайб. Мені сьогодні було цікаво. Я слідкувала, ловила погляди, бачила, що очі підіймаються з телефонів, то значить все нормально, працюємо».

Зустріч відбулася в межах проєкту «Лекторій», що організовує Молодіжний парламент Ірпеня. Президентка молодіжного парламенту Олександра Ільніцька повідомила, що невдовзі цей проєкт поставлять на паузу.

Олександра Ільніцька, президентка молодіжного парламенту Ірпеня:

«У травні місяці у нас ще відбудеться кілька зустрічей. У вересні місяці ми повернемося до цього проєкту з більш удосконаленим форматом».Джерело: ITV