Учениця Ірпінської школи мистецтв Лана Чуприна перемогла на міжнародному конкурсі

image
25 Жовтня 2022, 10:41
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Учениця Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Лана Чуприна здобула перемогу на Міжнародному конкурсі мистецтв «Кубок короля», який відбувся в Києві. Їй була присуджена перша премія в номінації «Вокал». Про це повідомляється на сторінці школи у фейсбуці.

Лані 14 років, вона навчається у класі викладачки Наталії Дидикіної, концертмейстерка Ірина Чуприна.

У складі журі конкурсу були визнані музичні фахівці: професорка кафедри сольного співу Одеської національної музичної академії ім. А. Нежданової Ганна Джулай, засновниця вокальної школи «Vorobeicanto», солістка музичного проєкту «Leeloo» Ольга Воробей, співаки, лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів Дмитро Мельник і Сергій Слєсаренко, викладачка фортепіано вищої кваліфікаційної категорії, суддя та членкиня журі міжнародних і всеукраїнських конкурсів Леся Клімова.

Нагадаємо, протягом вересня учениці Наталії Дидикіної здобули низку нагород на міжнародних конкурсах. Зокрема, на фестивалі «Melodies and dreams of Ukraine» дует Камілли Данилової та Діани Шолкової отримав гран-прі, у змаганні солістів Камілла виборола першу премію, а Діана та Анастасія Молнар посіли другі місця. Ще одна юна вокалістка Христина Яковлева стала лауреаткою (друга премія) конкурсу мистецтв «На хвилі творчості».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV