У зірки серіалу «Київ вдень та вночі» виявили рідкісну страшну хворобу: актор ледь ходить та говорить, – ВІДЕО

image
3 Листопада 2023, 14:34
Поділитися:

Український актор, зірка серіалів «Школа» та «Київ вдень та вночі» Богдан Шелудяк повідомив підписникам, що йому поставили страшний діагноз. Цю хворобу виявляють у 1 випадку зі 100 тисяч. Артисту діагностували рідкісний синдром Гійєна-Барре.

Актор Шелудяк вийшов на звʼязок з підписниками, погано вимовляючи слова і порівнюючи свій стан з «овочем», він закликав уважно ставитися до свого здоровʼя.

Зірці серіалу «Київ вдень та вночі» діагностували рідкісну хворобу, Богдан Шелудяк

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

Вчора мені підтвердили діагноз синдром Гійєна-Барре. У більшості випадків він виліковний, але поки мій імунітет вбиває мою нервову систему, поступово мене паралізуючи. Так, я теж в а*уї, бо випадок 1/100.000, а це зайвий раз доводить, що я ще той везунчик. Несіть лотерейний квиток, – написав Шелудяк.

Актор додав, що немає конкретних причин, які б призвели до такого стану, але він підозрює, що свою роль зіграли стрес та нервові ситуації.

Поки мене не почали називати Богдан Грецький, бо я вже як овочевий салат, я вам хочу сказати – ставтесь до свого життя та здоровʼя більш відповідально, – наголосив українець.

Зірка українських серіалів також повідомив, що вже не може самостійно пересуватися. Додамо, що його хвороба часто проявляється паралічами, порушеннями чутливості та вегетативними розладами.

Зірці серіалу «Київ вдень та вночі» діагностували рідкісну хворобу, Богдан Шелудяк

Зірці серіалу «Київ вдень та вночі» діагностували рідкісну хворобу, Богдан Шелудяк

Шелудяк ліг на стаціонарне лікування, але поки йому не стало краще. Втім, критично стан також не погіршується. Артист сподівається якнайшвидше одужати, а поки дякує підписникам за теплі слова та жартує.

Як ми розповідали раніше, у Києві лікарі успішно прооперували 14-річного Матвія з важким сколіозом.

Також повідомляли, що киянина засудили на 8 років позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень чоловіку, які призвели до розвитку психічного захворювання.Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua