У жовтні у столиці було зафіксовано два рекорди максимальної температури повітря

У жовтні у столиці було зафіксовано два рекорди максимальної температури повітря
2 Листопада 2023, 12:30
Поділитися:

2 листопада 2023 г. 12:23

Цьогорічний жовтень став сьомим найтеплішим у столиці з 1881 року. Середня температура повітря у столиці становила 11,4°С тепла, що на 2,8°С вище за кліматичну норму.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського середньомісячна температура повітря у жовтні в Києві дорівнювала +11,4°С, що на 2,8°С вище за кліматичну норму. Цьогорічний жовтень став сьомим найтеплішим у столиці з 1881 року. За місяць у Києві було зафіксовано два рекорди максимальної температури повітря”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що найхолодніше у столиці було 11 жовтня, коли мінімальна температура під ранок знизилась до +0,9°С, а найтепліше – 14 жовтня, коли максимальна температура після полудня досягла +22,5°С.

Нагадаємо, тиждень тому у Київській області сильний вітер повалив багато дерев та пошкодив конструкції будівель, які у свою чергу рвуть електромережі що призводить до знеструмлень споживачів. Найбільше відключень через негоду фіксувалось в Бориспільському, Броварському, Бучанському, Фастівському та Обухівському районах.

Читайте: На Київщині знеструмлення внаслідок негоди фіксуються у п’яти районах

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона