У ЖК “Файна Таун” будується найбільший у столиці навчальний заклад, – KAN

image
24 Жовтня 2023, 09:58
Поділитися:

24 жовтня 2023 г. 09:45

У ЖК “Файна Таун”, на Правому березі Києва, будується найбільший та найсучасніший освітній заклад – Архітектурно-інженерний колегіум А+. Завдяки площі у 13 890 кв.м, цей навчальний комплекс зможе об’єднати в собі дитсадок, початкову та середню школу, профільний ліцей та позашкільні напрямки.

Про це KВ дізналася з повідомлення пабліку KAN Development у Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Архітектурно-інженерний колегіум А+ в Файна Таун після запуску стане найбільшим та найсучаснішим освітнім закладом такого типу в столиці площею 13 890 кв.м. На дітей чекає стильний та сучасний простір з найновішими навчальними студіями, спортивними аренами та медіа просторами”, – йдеться у повідомленні.

У компанії зауважили, що до структури колегіуму входитиме дитсадок “Файні”, початкова та середня школи та профільний ліцей. Крім того, діятимуть у навчальному закладі для дітей і позашкільні напрямки

“Більше, ніж просто садок і школа Архітектурно-інженерний колегіум А+”. – додали в компанії.

Колегіум будується на території ЖК “Файна Таун”, що розташований на Правому березі в районі “Нивки”, Більш детальну інформацію про заклад можна одержати за телефоном: +380 67 200-61-01, або написавши на пошту: [emailprotected].

Нагадаємо, що столична девелоперська компанія KAN продовжує розвивати інфраструктуру та удосконалювати проєкти для мешканців ЖК “Файна Таун”. Новий проєкт – Архітектурно-інженерний колегіум А+ вже у наступному році стане сучасним простором з найновішими навчальними студіями, спортивними аренами та медіазонами.

Читайте: П’ята черга ЖК “Файна Таун” номінована на престижну архітектурну премію EUmies Awards

Фото: Facebook

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона