у ЖК «BURGUNDIA 3» будують променад з фонтанами – Містоінформ

у ЖК «BURGUNDIA 3» будують променад з фонтанами – Містоінформ
1 Липня 2024, 12:48
Поділитися:

Ірпінь — одне з найбільш мальовничих міст Київщини. Його візитівкою стали численні новостворені парки європейського рівня. У 2016 році Ірпінь увійшов до Національного реєстру рекордів України —  став рекордсменом за кількістю реконструйованих та облаштованих за два роки парків та скверів. За декілька останніх років Ірпінь обрали новою домівкою понад 25 тисяч українців з інших регіонів. Усе це завдяки його красі, розвиненій міській інфраструктурі та сучасним житловим комплексам. Одним із них є ЖК «BURGUNDIA 3» від Інвестиційної групи «MOLODIST», у якому активними темпами будується прогулянкова алея з фонтанами, що стане частиною великого громадського променаду — від вулиці Західної до річки Буча та урочища «Пилипів Потік».

Променад з фонтанами, що простягається на 1,340 га, стане серцем сучасного мікрорайону, головним місцем відпочинку і релаксації. Адже немає нічого кращого, ніж мати паркову зону поряд із домом. Це ідеальне місце для ранкової пробіжки або прогулянки вечірньою порою. У літні дні мешканці не лише комплексу, а й усього мікрорайону зможуть тут заховатися від спеки, насолоджуючись морозивом біля фонтану або в тіні дерев. Це місце точно стане однією з улюблених локацій жителів та гостей міста. Проєкт цього променаду розроблено у співпраці з архітектурним бюро Vovk+Partners Architects.

Інфраструктурою променаду передбачено: дитячий парк розваг, паркур парк, спортивний майданчик, спеціальну велосипедну трасу «памп» трек, відкритий кінотеатр, дитячу скелелазну гірку, зону відпочинку, дитячий та спортивний майданчики. Уздовж алеї будуть розміщені архітектурні об’єкти та монументи, а навкруги зелені насадження.

001 €” копиñ

Варто зазначити, що у співпраці з архітектурним бюро Vovk+Partners Architects уже було розроблено концепцію благоустрою скверу з інсталяцією графіті Бенксі на вулиці Северинівській в Ірпені, передпроєктну пропозицію розширення та благоустрою частини парку «Покровський» уздовж Алеї Героїв АТО та проєкти (стадія «ескіз») з відновлення й розвитку Ірпінської громади у межах проєкту Irpin Reconstruction Summit.

ЖК «BURGUNDIA 3» — це не просто місце для проживання, це справжній симбіоз комфорту, креативного дизайну, архітектурних інновацій та розвиненої інфраструктури. Проєктом передбачені одно- та двокімнатні квартири різного планування з кількома санвузлами, балконами чи лоджіями. Для зручності мешканців комплекс матиме внутрішню інфраструктуру з усіма об’єктами першої необхідності та впорядкований внутрішній двір, у якому буде приємно прогулятися та відпочити від міської метушні.

ІГ «MOLODIST» — це компанія, яка визначає вектор розвитку на ринку нерухомості Київського регіону. Адже в коло її інтересів входять не тільки новітні проєкти з будівництва сучасних, зручних, естетично гармонійних житлових комплексів у найкращих локаціях Ірпеня та Вишневого, а й інфраструктурні комплекси, метою яких є зробити життя містян максимально комфортним. В активі компанії — знакові для Ірпеня обʼєкти соціальної інфраструктури: реконструювання дитячої поліклініки, участь у будівництві парків, розробка концепції створення центральної площі та набережної.

Попри повномасштабну війну, Інвестиційна група «MOLODIST» однією з перших на Київщині відновила будівництво, знаходячи способи та можливості продовжувати працювати. ІГ «MOLODIST» за рейтингом ЛУН є одним із лідерів будівельного ринку Київщини. Компанія ввела в експлуатацію 116 883 квадратних метри житла від початку повномасштабного вторгнення, а це — 1 816 квартир у чотирьох житлових комплексах: «Молодість», «Олімп», «Irpin City», «Атмосфера». Ще 2 920 квартир перебувають на стадії будівництва.

Джерело: Містоінформ