У застосунку “Київ Цифровий” об’єднали мапу укриттів та пункти обігріву

image
26 Грудня 2023, 17:44
Поділитися:

26 грудня 2023 г. 17:44

Застосунок “Київ Цифровий” оновив мапу укриттів. Також до неї включені пункти обігріву, де містянам можна зарядити гаджети в період блекаутів, під’єднатись до інтернету та зігрітися.

Про це, як передаєKВ, йдеться уповідомленніКМДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як йдеться у повідомленні, цей сервіс має окрему назву “Мапа стійкості”. Знайти оновлену мапу можна в застосункуКиїв Цифровий.

“В оновленому розділі ви можете не тільки знайти найближче укриття і прокласти до нього маршрут, а й обрати найближчий пункт обігріву. Також карту можна переглядати офлайн, якщо завантажити її заздалегідь, коли є інтернет”, – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, розробники нагадали про можливість отримання сповіщень від ДТЕК про стабілізаційні відключення електропостачання. Завдяки цій інтеграції, користувачі будуть поінформовані щодо стабілізаційних відключень електроенергії за адресою, яку вони додадуть для отримання сповіщень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також у налаштуваннях застосунку “Київ Цифровий” можна підключити “Нагадування о 19:00 про економію електроенергії”, що сповістить про необхідність вимкнути зайві гаджети.

Читайте: Дорожники завершують будівництво шляхопроводу на трасі з Київщини на Чернігівщину

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона