У застосунку ДІЯ тепер можна зареєструвати майно, пошкоджене з 2014 року

image
10 Серпня 2022, 08:33
Поділитися:

10 серпня 2022 г. 08:32

Вчора, 9 серпня, Кабмін розширив та спростив порядок подання інформаційного повідомлення про зруйноване чи пошкоджене майно внаслідок збройної агресії російських окупантів.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Українці, які постраждали від агресії російських окупантів, зможуть зареєструвати в застосунку ДІЯ майно, яке було пошкоджене ворогом від 19 лютого 2014 року.

Подати таке інформаційне повідомлення можна самостійно – через портал або застосунок ДІЯ в розділі “Пошкоджене майно”. Також це можна зробити у ЦНАПі чи за допомогою нотаріуса.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив умови забезпечення масового іпотечного кредитування для держкомпанії “Укрфінжитло” в рамках програми “Доступна іпотека”. З 1 жовтня отримати пільговий кредит під 3% на 20 років з початковим внеском в розмірі 20% для купівлі житла зможуть окремі категорії громадян, з наступного року – під 7% усі, хто матиме бажання і можливість зробити перший внесок.

Читайте: У застосунку “Дія” запустили опитування про долю герба СРСР на щиті монумента “Батьківщина-Мати” в Києві

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона