У Вишгородському центрі первинної медико-санітарної допомоги затвердили тарифи на платні послуги

image
8 Серпня 2022, 20:12
Поділитися:

8 серпня 2022 г. 20:04

Депутати Вишгородської міської ради 28 липня погодили ціни на медичні послуги у місцевому центрі первинно медико-санітарної допомоги. Перелік платних послуг передбачає навіть онлайн-консультацію мобільної бригади.

Як передає KВ, відповідне рішення було прийняте 28 липня, під час ХХІІ чергової сесії Вишгородської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Так, найдорожчим послугами стали надання медичних консультацій мобільними бригадами. За виїздну консультацію доведеться заплатити майже 6 тисяч гривень, а за онлайн- 1866 гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За 1 годину медичного обслуговування спортивних змагань, масових культурних заходів та закладів відпочинку будь-якого типу у Вишгородському ЦПМСД запросять 1450 гривень.

Третє місце за вартістю займає послуга лікарської та фельдшерської допомоги – це 690 гривень за кожну з послуг. Медичне обслуговування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України обійдеться у 626 гривень.

Ціна на будь-які аналізи та ЕКГ варіюється від 90 до 200 гривень у середньому. Отримати медичні довідки та витяги можна за ціною від 34 гривень.

Вартість усіх послуг, згідно рішення, встановлена з урахунком собівартості.

Нагадаємо, як раніше писала KВ, У Київській області поблизу Макарівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування місяць тому розгорнули мобільний шпиталь, переданий Данським агентством з надзвичайних ситуацій. Його намети відведені під амбулаторний прийом, рентген, травмпункт, палату інтенсивної терапії та навіть операційну.

Читайте: Кілери спецслужб рф планували вбивства очільників розвідки та Міноборони України, – СБУ (фото,відео)

Фото: Детектор медіа

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона