У ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції, на яких про Лесю Українку розкажуть як про шанувальницю музики та “мисливицю” за українським фольклором

image
25 Жовтня 2022, 14:05
Поділитися:

25 жовтня 2022 г. 14:02

Музей видатних українських діячів у партнерстві з ТРЦ Gulliver продовжує серію лекцій про незнані факти із життя відомих митців. Цього разу на лекціях буде розкрито нові грані Лесі Українки – як шанувальницю музики та “мисливицю” за українським фольклором. Лексії відубудуться 27 та 30 жовтня у просторі на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver.

Про це KВ повідомила пресслужба ТРЦ Gulliver

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зазначається, що лекції безкоштовні, відвідати обрану подію може кожен охочий за умови попередньої реєстрації.

Лекція “Любов і музика – неосяжні світи Лесі Українки”

Коли: 27 жовтня, 18:00

Опис події. Відстежимо причини трансформації поглядів Лесі Українки щодо кохання і пошуки можливостей бути щасливою. Торкнемося менш відомого і більш потаємного: як музика ставала світом невтілених мрій та єднала серця. Більш того, спробуємо відчути шарм мелодій, які обожнювала Леся Українка.

Наперед підготували відповіді на традиційні питання на кшталт: чому Леся Українка вийшла заміж на Климента Квітку, адже вона його не любила? чому Сергій Мержинський віддав перевагу іншій жінці? чому Олена Пчілка неприязно ставилась до обранців доньки?

Лекція “Як Леся Українка аудіо фольклор збирала”

Коли: 30 жовтня, 14:00

Опис події. Ми звикли “жити в навушниках”, прослуховування музики, підкастів та аудіоповідомлень стали настільки звичними, що ми навіть не задумуємося про ті часи, коли цього не існувало.

Лектор Микола Захаркін розповість, як виник звукозапис, про експедицію Лесі Українки, чи вдалося їй записати справжніх українських кобзарів і якою була їх реакція на власний голос та гру. А також, чи можна почути голос самої Лесі Українки сьогодні?

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як повідомляється, лекції відбудуться у просторі на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням: https://gullivercenter.com/trc-calendar

Для того, щоб забронювати місце:

Виберіть подію в календарі

Заповніть форму реєстрації та натисніть “Забронювати”

Нагадаємо, щотижня у торговельно-розважальному центрі Gulliver проходять лекції від експертів з української мови та культури. Слідкуйте за анонсами, обирайте найцікавіші та реєструйтеся.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. Безпекове місце базово облаштоване достатньою кількістю місць для сидіння, питною водою, аптечкою, поруч знаходиться вбиральня. Вкотре закликаємо не нехтувати тривогою, та у разі повітряної небезпеки обов’язково спускатися до укриття.

Нагадаємо, у торговельно-розважальному центрі Gulliver також продовжується серія безкоштовних уроків української мови.

Читайте: Як правильно вживати фемінітиви та які слова у тренді: безкоштовні уроки української мови у ТРЦ Gulliver

Фото: ТРЦ Gulliver

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона