У Тетіївські громаді надійшло майже 1 тис. заяв за програмою турботи про захисників
![У Тетіївські громаді надійшло майже 1 тис. заяв за програмою турботи про захисників У Тетіївські громаді надійшло майже 1 тис. заяв за програмою турботи про захисників](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/vuTMrTH7yMijwEqepdIKyyi7JWocxFpacemQeo7s.jpg)
Фото з мережі інтернет
За програмою турботи про захисників і захисниць України, а також членів їх родин на 2023 рік станом на 10 січня у Тетіївській громаді отримали 998 заяв
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на допис мера Тетієва.
За програмою про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, мобілізованим, родинам військовослужбовців, що перебувають у полоні та зниклих безвісти (дружинам або одному із батьків) надійшла 871 заявка. Кошти перерахували 819 захисникам.
У програмі про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування пораненим, травмованим, особам, які отримали захворювання, пов’язане із захистом Батьківщини, в ході бойових дій росії проти України в роботу надійшли 127 заявок. Кошти отримали 109 захисників.
Нагадаємо, що громаду Тетієва просять зібрати голоси для петиції, створеної для присвоєння звання Героя України Павлу Мурзаку.
Читати “Моя Київщина” у Facebook
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)