У столиці за жовтень на телефон довіри надійшло 513 звернень щодо домашнього насильства

image
31 Жовтня 2023, 15:38
Поділитися:

31 жовтня 2023 г. 15:27

Протягом жовтня на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 513 звернень щодо домашнього насильства. Кількість звернень щодо насильства зросла майже на 27%.

Про це KВстало відомо з допису на сторінці в Facebook заступниці голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ми вкотре фіксуємо збільшення кількості звернень щодо домашнього насильства. У жовтні до фахівців КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству по допомогу вже звернулися 461 жінка та 52 чоловіки”, – повідомила Марина Хонда.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Хонда зазначає, що мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надали близько 170 консультацій щодо домашнього насильства, що майже на 27% більше, ніж у вересні.

Також у кімнатах кризового реагування перебували 14 жінок, 9 дітей та 2 чоловіків а у притулку – 6 жінок та 5 дітей.

“Якщо ви або ваші знайомі постраждали від домашнього насильства, не бійтеся звертатися по допомогу. Наші фахівці завжди готові надати необхідну підтримку та консультацію. Ви можете отримати повний комплекс підтримки, зокрема фахову психологічну та юридичну допомогу, а також можливість тимчасового безпечного перебування в кімнатах кризового реагування або притулках. Їхні адреси не розголошуються з міркувань безпеки”, – додала Хонда.

Звернутися по допомогу можна зі стаціонарного телефону за номером 15-00, або з мобільного: 044-272-15-00.

Нагадаємо, протягом серпня на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 1 486 звернень, із яких 437 – щодо домашнього насильства. Кількість звернень щодо насильства зросла майже на 6%, зателефонували 56 чоловіків та 381 жінка.

Читайте: У Києві за серпень на телефон довіри надійшло понад 430 звернень щодо домашнього насильства

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона