У столиці відкрили Центр ветеранського розвитку на базі НУФВСУ

image
29 Листопада 2023, 18:10
Поділитися:

29 листопада 2023 г. 18:05

Міністерство у справах ветеранів України розширило регіональну мережу Центрів ветеранського розвитку: черговий такий заклад відкрито на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) у столиці. Це вже другий Центр у місті Києві та одинадцятий у країні.

Про цеKВ дізналася з повідомлення на Урядовому порталі 29 листопада 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Завдяки потужним освітнім спроможностям Університету демобілізовані Захисники і Захисниці та члени їхніх сімей матимуть змогу проходити професійну підготовку та перепідготовку, отримуватимуть необхідну психологічну, соціальну, юридичну та іншу допомогу в межах реінтеграції від військової служби до цивільного життя”, – сказано в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також повідомляється, що у Центрі ветеранського розвитку готуватимуть майбутніх помічників ветеранів – “адже місто Київ долучилося до “пілотних” регіонів, де Мінветеранів реалізує свій експериментальний проект із впровадження в Україні інституту помічника ветерана”.

Читайте: У Києві та області запрацював проєкт “Помічник ветерана”

Урядовий реліз наводить слова міністерки у справах ветеранів України Юлії Лапутіної, що заклад стане не лише місцем зустрічі, а й можливістю опанувати нову для себе спеціальність, щоб далі успішно крокувати у власному розвитку в цивільному житті.

“Я дуже рада, що моя Альма-матер – Національний університет фізичного виховання і спорту України – долучається до реалізації одного з важливих проектів Мінветеранів із ефективного супроводу та професійної адаптації Захисників, Захисниць, їхніх рідних. Я хочу, щоб цей Центр став у сфері спортивної реабілітації та ветеранського спорту рушієм та авангардом для того, щоб проект імплементувався по всій Україні. Будемо відверті: реабілітологів та психологів на всю країну найближчим часом не вистачить. Бо цивільне населення, ветерани, і прості люди, які зазнали страждань, потребуватимуть всебічної допомоги”, – каже Юлія Лапутіна.

Читайте: Шмигаль озвучив ключові напрямки нової ветеранської політики, Зеленський чекає результатів за лічені місяці

Фото: Facebook НУФВСУ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона