У столиці в суді намагаються захистити Галерний острів від забудови

image
7 Вересня 2023, 15:58
Поділитися:

7 вересня 2023 г. 15:45

У столиці Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ) почав судитися із забудовниками та Київрадою на захист Галерного острова. Днями судовий розгляд відкрив суддя Господарського суду Києва.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Суддя Господарського суду Києва В.Бондарчук днями відкрив судовий розгляд позову Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ) проти Київради та забудовників з ТОП “Галерна затока””, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що КЕКЦ просить суд скасувати рішення Київради від 2007 та 2008 років, “коли Черновецький передав ТОВ “Галерна затока” під забудову Галерний острів у Києві”.

Екологи зауважили, що петиція на сайті Київради на захист Галерного острова та створення там заповідного об’єкту набрала необхідні 6 тис. голосів.

Нагадаємо, столична громадськість бореться за те, щоб ТОВ “Галерна затока” не змогло збудувати житлові та комерційні будівлі на 43 га землі в районі Галерного острову. Але чи будуть мати успіх боротьба, наразі залишається питанням. Справа в тому, що раніше повернути цю землю громаді через низку порушень законодавства не змогла прокуратура, а проєкт рішення щодо введення на даній території природоохоронного режиму вже має своїх опонентів. Найімовірніше, не в останню чергу все це пов’язано з тим, що за компанією-орендарем стоять люди із оточення бізнесменів Степана Черновецького і Василя Хмельницького, які, вочевидь, мають вплив на різні гілки влади.

Читайте: Забудова чи заповідна зона: у Києві вирішується доля Галерного острову

Фото: КЕКЦ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона