У столиці у 2,5 рази зросла кількість дітей, яким через зловживання алкоголем та наркотиками опинились у лікарні

image
15 Березня 2024, 12:29
Поділитися:

15 березня 2024 г. 12:24

Минулого року кількість нещасних випадків із підлітками у столиці помітно зросла. Так до медичних закладів столиці потрапили 174 дитини у стані гострого алкогольного або наркотичного сп’яніння. У 2022 році таких випадків зафіксовано всього 64.

Про це, як стало відомо KВ, йдеться у повідомленні КМДА з посиланням на директорку Департамента охорони здоров’я КМДА Валентину Гінзбург.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Замисліться, більш ніж у 2,5 рази зросла кількість дітей, переважно підліткового віку, яким через вживання алкоголю або наркотиків знадобилася допомога лікарів, зокрема і реаніматологів. І це діти, які мають родини, близьких людей, що ними опікуються”, – зауважила директорка профільного Департаменту.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Гінзбург також зауважила, що не краща й ситуація з отруєнням ліками та біологічними речовинами. У 2023-му медикаментами, побутовою хімією, іншими токсичними речовинами, що переважно зберігаються вдома, отруїлися 389 дітей.

“І майже кожен такий випадок – через неуважність дорослих. Йдеться про маленьких дітей, яких залишили без нагляду, або підлітків без належної уваги, з тих чи інших причин позбавлених психологічної підтримки дорослих”, – сказала Валентина Гінзбург.

Читайте: Протягом лютого у Києві зросла кількість звернень через домашнє насильство від молодих мам із немовлятами

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона